David Guetta святкує - 51! Творчий шлях ді-джея світового рівня

Вчора, 7 листопада, всесвітньо відомому французькому музикантові та ді-джею Девіду Гетта виповнився 51 рік. Ми не могли пройти повз такої події, тому вирішили розповісти тобі про те, як складався його творчий шлях.



Майбутній ді-джей Девід Гетта народився в Парижі. У школі зірок з неба не хапав, навчався трохи нижче середнього. Але вже в 14 років він почав захоплюватися музикою - навіть організував кілька шкільних дискотек, з яких заробляв свої перші гроші - він брав по 10 франків з відвідувачів. А в 17-річному віці його запросили працювати в нічний клуб «Broad».

На молодого хлопця звернули увагу, що призвело до того, що через кілька років його роботи вже можна було почути на французькому радіо. На той момент у нього не було певного стилю, Девід намагався працювати практично у всіх музичних напрямках. І вже в 1990 році Гетта разом зі своїм товаришем випустив першу платівку «Nation Rap».

Але пік популярності на початковому етапі своєї кар'єри Гетта досяг після співпраці з легендарним Робертом Оуенс - вони разом написали трек «Up & Away», який підірвав спочатку французькі, потім - європейські чарти. Це дозволило молодому ді-джею спочатку стати менеджером престижного клубу «La Palace», а потім відкрити свій власний - «Le Bain-Douche». До нього часто приходили імениті гості, серед яких можна було побачити Кельвіна Кляйна, Роджера Санчеса і багатьох інших.

На міжнародну музичну арену Девід Гетта вирвався після того, як в прокат вийшов спільний трек з солістом групи «Nashville» Крісом Віллісом. Трек «Just A Little More Love» стала гімном літніх вечірок на Ібіці в 2001 році. У 2002 році вийшов його дебютний альбом з такою ж назвою, який розлетівся тиражем більше 250 тисяч копій. А ось наступний альбом «The World Is Mine» розлетівся по Європі багатомільйонними тиражами.



З того моменту Девід Гетта випустив ще багато альбомів, які також ставали популярними, але вже далеко за межами Європи. Його стали запрошувати на культові заходи, вручати музичні премії та нагороди.
Гетта регулярно з'являється на вершинах всіляких топів ді-джеїв. Останні роки його все частіше стали називати «королем реміксів» - це говорить про те, що зірки світової величини довіряють йому і впевнені в тому, що новий мікс стане справжнім хітом, адже його зробив сам Девід Гетта.