Суд зобов`язав Skrillex виплатити 3,4 млн. доларів шанувальниціЗавершився розгляд справи Дженніфер Фрайсл проти Сонні Джона Мура, більш відомого під псевдонімом Skrillex.
Фрайсл заявила, що під час виступу Мур стрибнув зі сцени і приземлився їй на потилицю. А через 16 днів по тому у неї стався інсульт. Вона подала позов ще в 2014 році. Суд Лос-Анжелеса ухвалив виплатити постраждалій на концерті артиста 3,4 млн. доларів.

 
Загальна сума, присуджена Дженніфер Фрайсл, становить 4,5 млн. доларів.
3,4 млн. з них повинен заплатити Skrillex і його фірма Lost Boys Touring Inc. 
Частина суми, що залишилася ділиться наступним чином: 450 тис. постраждалій виплатить заклад Belasco Entertainment Theater Inc., де проходив захід, а 675 тис. віднімуть з самої Фрайсл за її недбалість.

Адвокати Мура стверджують, що їй було відомо про те, що Skrillex стрибає в натовп зі сцени, тому що до цього вона бувала на виступі продюсера в Лас-Вегасі.

 
«Немає нічого важливішого моїх шанувальників і їх безпеки на моїх виступах, - написав Skrillex в своїй заяві. - Я хочу, щоб вони раділи і насолоджувалися музикою. Нехай я розчарований рішенням суду, але радий, що розгляд закінчено. Хочу повернутися до роботи і робити нову музику для своїх шанувальників».