70% клаберів Великобританії дратують смартфони на танцполіСайт Eventbride опублікував результати дослідження, темою якого було ставлення відвідувачів лайв-виступів в Великобританії до смартфонів на танцполі. 70% опитаних заявили, що фото- і відеозйомка на смартфони під час концертів псує їх враження від заходів.
 
Всього в дослідженні, проведеному ComRes, взяли участь 1031 осіб. 69% з них висловилися за те, щоб скоротити використання смартфонів під час заходів. 13% - запропонували відокремити зони, у яких буде заборонено використання телефонів, а 17% підтримали б вибіркову перевірку аудиторії на предмет ведення зйомки.
 
65% респондентів зізналися, що час, витрачений на зйомку, змушує їх відчувати, ніби вони недоотримали враження від концерту. При цьому результати дослідження показали серйозне протиріччя між очікуваннями користувачів смартфонів і тим, як вони самі поводяться на танцполі. Майже половина опитаних (49%) зізналися, що самі знімають заходи на свої телефони, щоб «зберегти момент».
 
Проаналізувавши отриману інформацію, Eventbrite попросив прокоментувати їх одного з амбасадорів Асоціації електронної музики, ді-джея, продюсера і главу лейблу Mobilee, Аню Шнайдер.
«Як ді-джей я хочу розважати людей, - розповідає Шнайдер, - я вибудовую свій сет в залежності від ситуації, будь це прайм-тайм або афтепаті. Неможливо зберегти це в крихітному відео на телефоні - не важливо, три це хвилини або двадцять секунд. Думаєте це приємно грати в лісі з телефонів, які танцюють у повітрі? Звичайно для мене це проблема, оскільки ти не бачиш людей, ти не відчуваєш атмосферу. Ти не бачиш їх обличчя».