Українська співачка випустила кліп на лейблі Арміна ван Бюрена

Українська співачка Natalie Gioia випустила відео на трек “Nothing is Over”, записаний з відомим trance-продюсером Alexander Popov. Реліз відбувся на лейблі п’ятикратно кращого ді-джея планети Арміна ван Бюрена - Armada Music, і вже отримав підтримки від топових ді-джеїв планети. Прем’єра роботи відбулась ще у серпні на головній сцені одного з найбільш інноваційних фестивалей електронної музики - Alfa Future People.

Ідея кліпу - показати, як саме створювався цей трек: від зародження ідеї до її представлення широкій аудиторії на відомих музичних фестивалях.

“Море у мене завжди асоціюється з творчістю, таким же безкраїм натхненням. Коли я в пошуку ідей для нових пісень, я завжди їду до моря,” - коментує Natalie Gioia про вибір локації для зйомок.
Зйомки відбувались у шторм, коли крижаним вітром зносило всю техніку. Команді доводилось працювати дуже швидко і злагоджено, щоб за кожен дубль відзняти максимум. “Ми знімали 2 доби. Ускладнювала все погода: в перший день була майже весна, а вже на наступний - перепад температури на майже 20 градусів. Ми були готові до цього, але не до штормового вітру, про який не попередив жоден прогноз погоди. Проте ми впорались і задоволені отриманим результатом,” - розповідає режисер відео, Валерій Сібєкін.