Technics показала новий програвач SL-1200 MK7У понеділок, 7 січня, на щорічній технічній виставці CES (Consumer Electronics Show) в Лас-Вегасі японська фірма Technics анонсувала свій новий програвач платівок SL-1200 MK7 з прямим приводом. Нову модель вони називають «першим ді-джейським програвачем нового стандарту за майже дев'ять років».
 
У SL-1200 MK7 встановлений мотор без сердечника, що дає диску більшу точність обертання, потужний крутний момент і високий рівень надійності.
Нова модель оснащена мікрокомп'ютером і новітньою системою контролю мотора - це дає високу продуктивність при звичайному обертанні. Апарат точно реагує на різні стилі гри ді-джеїв, наприклад, на ськретчинг. В апараті поліпшений трекінг, встановлено новий стрижень-підсвічування, а також додана функція реверсивного відтворення.

SL-1200 MK7 доступний в чорному кольорі з повністю чорним тонармом.
 
«Ми навіть не думали про кардинальну зміну одного з найвідоміших товарів в історії музики» - так на прес-конференції на CES представники Technics відповіли на питання, чому дизайн зазнав мінімальних змін.
 
Дата комерційного випуску і ціна SL-1200 MK7 поки не оголошені. Більше інформації про апарат на веб-сайті Technics.