Sony представила бездротовий програвач вінілу PS-LX310BTЯкщо Technics на виставці CES в Лас-Вегасі показала нову модель професійного діджейського програвача SL-1200 MK7, то Sony представила побутову деку для прослуховування платівок: PS-LX310BT.
 
PS-LX310BT це бездротової апарат, який може відтворювати музику через Bluetooth на бездротових динаміках або через порт USB-C. Його, також, можна підключити до підсилювача і традиційним способом - за допомогою аудіокабелю RCA. У програвачі є вбудований фонокоректор, який дозволить підключити його до підсилювача, що має тільки лінійні входи. Фонокорректор можна і обійти, для цього є перемикач.
 
Диск і тонарм в програвачі алюмінієві. Тонарм може автоматично опускатися і підніматися на початку і кінці платівки, повертаючись в вихідну позицію. Швидкості обертання 33,3 і 45 обертів. В апараті є перемикач трьох рівнів посилення сигналу: -4 дБ, 0 дБ і +6 дБ.
 
Розмір програвача 367 × 430 × 108 мм, а його дизайн мінімалістичний, що допоможе вписати його в більшість інтер'єрів. Повідомляється, що в продаж PS-LX310BT надійде в квітні за ціною 200 фунтів стерлінгів.
 
Офіційна сторінка програвача тут.