Justice отримали «Греммі» за кращий електронний альбом року

Вчора в США вручали премії «Греммі» 2019 року. Електронна музика була представлена в двох категоріях, де обирали найкращий альбом та трек.
Justice з платівкою «Woman Worldwide» обійшли альбоми Джона Хопкінса, Софі Такер, SOPHIE і TOKiMONSTA.
Кращим танцювальним записом став трек «Electricity» у виконанні Silk City & Dua Lipa ft. Diplo & Mark Ronson. У цій категорії також змагалися Above & Beyond, Disclosure, Fisher і Virtual Self.
Кращим танцювальним записом став трек «Electricity» у виконанні Silk City & Dua Lipa ft. Diplo & Mark Ronson. У цій категорії також змагалися Above & Beyond, Disclosure, Fisher і Virtual Self.
Новини KISS FM: ще більше цікавого
26.06.2026
19
Keep Rocking! Mr.Sunny дропнув новий реліз
26.06.2026
37
PROBASS ∆ HARDI презентують «VITER TA ISKRA»
24.06.2026
95
Хаус-гуру DJ Lutique святкує День народження!
19.06.2026
212
"Богиня хардкору" Miss K8 святкує День народження
17.06.2026
279
DJ LUTIQUE та Xsonatix випустили спільний Indie Dance трек "Ah-Ah"
16.06.2026
172
Мартін Гаррікс натякає на колаборацію з Мадонною: що відомо про трек «Bizarre»
12.06.2026
254
Подорож у часі з 2K DJ та Seraphyre
10.06.2026
165
День народження святкує Артем Ткаченко — серце та драйв гурту PROBASS ∆ HARDI!
09.06.2026
248
Mahmut Orhan підірвав соцмережі сетом у рідному селі
08.06.2026
212
Королева українського трансу: DJ Anna Lee відсвяткувала День народження!
