Альбом реміксів DAIQUIRI by Mr.Sunny


14 лютого на основних музичних платформах Beatport, Apple Music, Deezer вийшов альбом реміксів на трек DAIQUIRI від Mr.Sunny, Stacy Nich та Charm Summers

В збірку потрапили ремікси від українських продюсерів Belaha, Sy0ma, West Junior. До складу альбому також увийшла dub-версія треку, що створена для поціновувачів house-ритмів. 

Зазначимо, що того ж дня, у столичному Euphory Club Saxon гучно пролунала вечірка Tour De Amour на якій хедлайнерами виступили Mr.Sunny та Stacy Nich. Артисти розважили клубну аудиторію вокальним-діджей сетом та наживо презентували композицію DAIQUIRI та інші роботи дуету. 

Слід додати, що трек DAIQUIRI отримав феноменальну підтримку радіослухачів в голосуванні за кращі твори вітчизняних продюсерів TenDance. Композиція понад місяця посідала перше місце чарту, перебувала у гарячій ротації станції, та й досі лунає у реміксах від Belaha та DRED.  

На останок додамо, ремікс-альбом DAIQUIRI by Mr.Sunny, Stacy Nich, Charm Summers став дебютним релізом молодого українського лейбла MIRAGE RECORDINGS, який планує зосередитися на випуску робіт в діапазоні основних House-напрямків електронної танцювальної музики.