Де купити оригінальний брендовий одяг онлайн в Україні

Де купити оригінальний брендовий одяг онлайн в Україні
15.05.2025
145
Купуючи брендовий одяг, ми очікуємо отримати якість, за яку платимо: продуманий крій, преміальні матеріали, актуальний дизайн і престиж. Проте український ринок, як і багато інших, переповнений підробками — від грубих фейків до майстерних реплік, які буває важко відрізнити. Усе частіше споживачі стикаються з шахрайськими сайтами, маркетплейсами з сумнівним товаром або шоурумами без жодної гарантії автентичності.

Де безпечно купувати оригінальні брендові речі в Україні — без ризику та зайвих нервів? У цьому матеріалі ми розглянемо надійні магазини брендового одягу — як офлайн, так і онлайн, а також дамо поради, як відрізнити офіційного ритейлера від потенційного продавця підробок. 

Як розпізнати надійного продавця?


При пошуці магазину брендового одягу варто орієнтуватися на кілька рис, які притаманні свідомим продавцям. Ось ознаки того, що магазин розповсюджує оригінальні товари: 
  1. Юридична адреса, контакти, політика повернення. Якщо на сайті магазину вказана адреса, номери телефонів, а також товари за потреби можна повернути чи обміняти — це гарний знак. Зверніть увагу на сайти, де можна замовити одяг з післяплатою на пошті або забрати самовивозом. 
  2. Сертифікати, бірки, фірмове пакування. В оригінальних речах бірки мають якісно і чітко надрукований текст, містять правильну назву бренду, код моделі, розмір. Брендове пакування є частиною іміджу бренду, саме тому оригінальні товари поставляються в брендованих коробках, у відповідних пакетах та обгорнуті папером із логотипом. У люксовому сегменті (особливо аксесуари, взуття, сумки) сертифікат — звична справа. Наприклад, Gucci, Louis Vuitton, Balenciaga, Prada часто вкладають картку з номером товару та печаткою магазину.
  3. Фізичні бутики у торговельних центрах. На сайті ритейлера має бути перелік його фізичних магазинів. Якщо вони розташовані у ТЦ з преміальним сегментом, це добрий знак. Серед таких ТЦ — ЦУМ, Mandarin Plaza, Gulliver у Києві, або «Сади перемоги» в Одесі. 
  4. Відгуки клієнтів. Перегляньте, як про магазин відгукуються в Google Maps або в коментарях в інстаграмі. До речі, більше довіри викликають ті продавці, які не видаляють негативні коментарі, а реагують на них професійно.
Якщо обраний вами магазин відповідає цим критеріям — це чудово, і там можна сміливо купувати одяг. 



Де є ризик купити підробку?

 
Купити неоригінальний одяг — надзвичайно прикрий досвід. Він вартує багато, але виготовлений з менш якісних матеріалів із застосуванням  дешевих фабричних технологій. 

Де можна натрапити на підробки? Вони дуже поширені на маркетплейсах, як-от OLX і Prom.ua. Також не рекомендуємо купувати брендовий одяг у продавців через інстаграм і телеграм. Дуже багато сторінок продають фейки під виглядом «брендів з Європи». До того ж такі продавці крадуть фото з офіційний сайтів і магазинів, де продають оригінал. 

Ділимося з вами кількома «червоними прапорцями», які сигналізують про те, що продавець розповсюджує неоригінал: 
  • груба комунікація (справжні брендові магазини формують бездоганний клієнтський сервіс);
  • підозріло низькі ціни (це не стосується знижок на попередні колекції); ну не може куртка від Balenciaga коштувати 3000 гривень;
  • продавець відмовляється надати чек, сертифікат, інформацію про джерело постачання;
  • «кричущі» комунікації на кшталт «поспішайте придбати»/«залишилося кілька одиниць»/«тільки сьогодні, тільки зараз»;
  • немає політики обміну та повернення. 

Бренди, які найчастіше підробляють


Особливо обережними потрібно бути з суперпопулярними брендами, оскільки саме їх найчастіше підробляють. Підробки таких лейблів можна знайти у великій кількості в Україні та у всьому світі: Gucci, Louis Vuitton, Palm Angels, Nike, Moncler, Stone Island, Kenzo, Givenchy, Prada, Dolce & Gabbana, Balenciaga, Off-White. 

Що найчастіше підробляють? Футболки з логотипами, сумки з помітними лейблами, кросівки та ремені з великими пряжками. До речі, маркетплейси часто не один в один відтворюють відомі дизайни, а шиють дуже схожий стиль. Наприклад, Nike та Adidas — лідери копій серед кросівок. Але брендовий одяг від відомих дизайнерів — це про непідробну якість. Якщо масмаркет або підробка прослугують вам сезон і зносяться, то люксовий одяг слугує роками. 



Де купувати оригінал?


З бутиками зрозуміло — там можна побачити одяг на власні очі, переглянути бирки, сертифікати, поспілкуватися з консультантами. Але іноді набагато зручніше замовити потрібну річ, ніж шукати її у фізичному магазині. В Україні є кілька сайтів, які мають чудову репутацію в Україні завдяки тому, що пропонують своїм покупцям брендовий одяг відмінної якості. Це Intertop, Symbol, The Icon. Ще один надійний ритейлер — invogue.ua, де знають, як важливо, щоб шопінг приносив максимум задоволення та приємних емоцій. Саме тому invogue.ua зібрав широкий асортимент, сформував клієнтоорієнтовний сервіс, а також пропонує всім покупцям безкоштовний обмін, повернення та доставку. Бутики цього магазину є у Львові, Одесі та Києві, зокрема у всім відомому ЦУМі. 

Те, що ви приділили час цій статті та стали свідомішими у виборі оригінальних черей — чудово. Адже це так важливо — підтримувати світових дизайнерів, які роками напрацьовували репутацію та унікальні технології виробництва. Бажаємо вам приємного шопінгу та створення бездоганний образів!
 
Інформація розміщена на правах реклами

Лайфстайл KISS FM: ще більше цікавого