Як підібрати плаття під тип фігури

Як підібрати плаття під тип фігури
21.06.2024
118
Кожна тілобудова має свої особливості. Правильно підібраний одяг допомагає підкреслювати її плюси, виглядати гармонійно, збалансовано. І задоволеною собою. Але перед тим як підібрати одяг по типу фігури, слід визначитись, до якого ви належите. Що вам притаманне, як коригувати вигляд за допомогою деталей, так, щоб навіть плаття жіночі нарядні сиділи відмінно.


Типи фігур жінок


Традиційно розрізнять п’ять типів:

  • “яблуко”, або коло - їм властивий повний живіт і великі груди, натомість стрункі ноги;
  • “груші” мають маленькі груди, округлі стегна і чітко виділену талію, ніжки схильні до повноти;
  • “пісочний годинник” - найбільш гармонійні з приблизно однаковими стегнами і плечима, вузькою талією;
  • “прямокутників” відрізняють однакові обхвати грудей, живота й сідниць.
  • “перевернутий трикутник” відрізняється ширшим верхом та вужчим низом, худими красивими ногами.


Як визначити свій тип фігури
Якщо візуально незрозуміло, до якої групи ви належите, можна скористатися цифрами. Для цього слід виміряти основні показники, що використовуються для визначення розміру - ОГ, ОТ, ОС і ще ширину плечей. І скористайтесь описом, поданим вище.

Де цифри більші, той акцент і ваш. Відповідно тепер можна підбирати плаття по типу фігури.

Наприклад, яблукам потрібні фасони плаття, які приховують живіт. Найпростіше і найефективніше це зробити за допомогою корсету або корегувальної білизни, щоб ефект був прям вау. А найкращі плаття, щоб приховати живіт, - у грецькому стилі, ампір і будь-які, де виділена зона талії та з легких тканин.

Які плаття підходять дівчатам з широкими плечима - ті, що зміщують акцент у зону декольте і нижче. Підходять варіанти із драпіруванням, баскою, складним каскадним низом, глибокими вирізами.

«Прямокутникам» дуже личать вузькі моделі до підлоги, хоча й коротенькі теж. Головне виділити середню лінію, це можна робити як кроєм, наприклад, А-фасони, аксесуарами - широким паском, так і декоруванням - драпіруванням, асиметрією тощо.

«Грушам» рекомендуються моделі міді і довші, А-крій і усі, що приховують нижню частину тіла, з високими розрізами, кльошовані. Важливо підкреслити й гарний верх фіксацією на одне плече, американською проймою, відсутністю бретелей, фігурним декольте.

«Пісочним годинникам» можна усе. Але краще уникати того, що зробить образ вульгарним й занадто відкритим.

Фасон плаття, що підійде усім
Якщо все ще не певні, як вибрати плаття по фігурі саме для себе, є кілька моделей, які з високою вірогідністю підходять усім жінкам. Це сліпи - у білизняному стилі, можуть бути більш обтислі чи оверсайз за потреби. Сукні-сорочки - теж безпрограшний варіант для щоденного носіння. Особливо комфортна сукня штапель, вона невагома й чудово «дихає». Та фасони на запах - чудесно вимальовують силуетність.

Підібрати красиві й якісні сукні для себе ви можете в онлайн-бутику Issaplus.

За матерілами: https://issaplus.com/ua/

Інформація розміщена на правах реклами

Лайфстайл KISS FM: ще більше цікавого