Як вибрати правильний тонік для вашої шкіри

Як вибрати правильний тонік для вашої шкіри
25.04.2024
144
Використання тонера часто ігнорують, вважаючи це несуттєвим етапом догляду за шкірою. Головна причина в тому, що багатьом неясно, що цей продукт насправді може зробити для вашої шкіри. Але правда в тому, що якщо ви оберете правильний засіб, тонік може стати основою вашої доглядової рутини.

Тонери випускають у багатьох формах і призначені для різних типів шкіри та вирішення різноманітних проблем. Підібрати відповідний ви можете на сайті Watsons: https://www.watsons.ua/uk/koreyska-kosmetika/koreyska-kosmetika-dlya-oblichchya/tonerlosyon/c/kfacetoners. Ось короткий виклад того, як вибрати тонер для обличчя, що підходить саме вашій шкірі.

Відлущуючий тонік для жирної та проблемної шкіри


Якщо у вас шкіра жирна або схильна до акне, виберіть тонік з відлущуючими властивостями. Ці типи тонерів часто містять такі інгредієнти, як гліколева кислота (BHA) та саліцилова кислота (AHA), які допомагають м'яко розчиняти омертвілі клітини та запобігати появі прищів, висипів та надлишкової жирності, не висушуючи шкіру.

Найкраще застосовувати цей тип тонера лише один раз на день ввечері, адже надмірне використання може призвести до того, що дерма стане чутливою. Крім того, будьте обережні при поєднанні такого тоніка з окремим відлущувальним засобом, фізичним або хімічним. Якщо ви оберете окремий хімічний ексфоліант, використовуйте його лише один або два рази на тиждень, оскільки він, швидше за все, міститиме вищі концентрації AHA і BHA (альфа- і бета-гідроксикислот).

Поживний тонік для сухої та нормальної шкіри


Вибирайте балансуючий тонер, до складу якого входять інтенсивно зволожуючі інгредієнти. Поживні тоніки створені, щоб допомогти вашій шкірі утримувати вологу завдяки таким компонентам складу, як гіалуронова кислота та ніацинамід.

Хоча живильні тоніки в першу чергу призначені для сухої шкіри, вони підходять практично для всіх, і їх можна застосовувати двічі на день – вранці та ввечері. Використовуйте його після засобу для очищення, а потім нанесіть сироватку для обличчя і зволожуючий крем.

Лайфстайл KISS FM: ще більше цікавого