Організатори Tomorrowland випустили документальний фільм про віртуальний фестиваль «Around the World»Божевільний 2020 рік сколихнув нашу планету багатьма не дуже приємними подіями. Одна з них – це пандемія коронавірусної хвороби COVID-19, яка призвела до введення карантинних обмежень практично у всіх країнах світу та поставила хрест на проведенні масових подій.

Значного удару зазнала і сфера івент індустрії – всі фестивалі відмінено або перенесено на наступний рік. Не дивлячись на важкі часи, деякі організатори та артисти знайшли вихід і перейшли в онлайн, влаштовуючи прямі відео-трансляції своїх виступів та сетів, а команда одного з найбільших і найпопулярніших музичних фестивалів світу Tomorrowland взагалі створила віртуальний івент «Around the World».
Новий розділ в історії Tomorrowland був написаний 25 та 26 липня. На дводенному віртуальному фестивалі «Around the World» було представлено 8 сцен, а свої сети відіграло понад 60 артистів. Наживо виступи діджеїв переглянуло більше одного мільйона людей з усіх куточків земної кулі.Про івент був знятий документальний фільм під назвою «Never Stop The Music – The Creation of Tomorrowland Around The World». У стрічці розповідається про творців віртуального фестивалю, які наважилися на потужний технологічний подвиг. Глядачі також побачать інтерв’ю із зірковими діджеями, які відіграли свої сети в рамках події. Серед них Armin van Buuren, Charlotte de Witte, David Guetta, Dimitri Vegas & Like Mike, Kölsch,  Amelie Lens, Tiësto та інші.

Переглянути документальний фільм можна нижче: