Tomorrowland анонсував новорічний віртуальний фестиваль!Організатори всесвітньовідомого музичного фестивалю Tomorrowland відкрили деталі майбутнього віртуального івенту з нагоди святкування Нового року. Подія відбудеться з 31 грудня на 1 січня в онлайн-форматі на цифровій розважальній платформі NAOZ.

Лайн-ап «Tomorrowland New Year’s Eve Festival» вражає! На чотирьох віртуальних сценах свої сети відіграють 25 діджеїв. Серед них: українці Artbat, Armin van Buuren, CamelPhat, Charlotte De Witte, David Guetta, Dimitri Vegas & Like Mike, Diplo, Lost Frequencies, Major Lazer, Martin Garrix та багато інших. З повним списком артистів можна ознайомитися на афіші нижче:Час трансляції фестивалю буде адаптований до 27 часових поясів планети. Триватиме подія з 20:00 31 грудня  до 03:00  1 січня за місцевим часом. Продаж квитків розпочнеться 17 листопада на офіційному сайті Tomorrowland.

Нагадаємо, що влітку цього року Tomorrowland вже проводив віртуальний івент «Around The World», який був організований через відміну фестивалю в Бельгії через пандемію COVID-19 в світі.