12-річний британський учень влаштував підпільний рейв у школіУ Великій Британії підліток організував підпільну дискотеку в своїй школі. 12-річний Кейл Белл з Манчестеру влаштував тусовку під час великої обідньої перерви прямо в шкільному туалеті.

Всі організаційні моменти хлопчина взяв на себе. За тиждень до події він оповістив всіх у Snapchat, запропонувавши зібратися у чоловічій вбиральні. В день дискотеки учень непомітно проніс в школу все необхідне обладнання – колонки, мікшер та світлові прибори, а інші юні тусовщики – їжу та безалкогольні напої.

Вчителі розігнали юних рейверів лише через півгодини, відправивши всю дітвору по класам та відібравши техніку. Після рейду педагогів, батьки Кейла отримали дзвінок з розповіддю про його витівку, однак, на подив вчителів, вони не стали карати свого сина.

«Коли ми спитали в нього, навіщо він це зробив, він відповів нам, що в школі нудно і їм нічого робити в обідній час», – розповіла Луїза Белл, мама юного діджея.

Ось так хлопчина відточує свою майстерність вдома:

   

Вона згадала, що в день інциденту Кейл з самого ранку поводився нетипово: рано встав та вчасно зібрався в школу. При цьому виглядав радісним. У відповідь на розпити він повідомив про майбутню дискотеку, але жінка сприйняла інформацію за жарт.

Луїза Белл зізналася, що ледь не розреготалася в телефон, коли вчителі описували їй деталі неприйнятної поведінки дитини. Обговоривши разом з чоловіком подальші дії, вона прийняла рішення не карати хлопчика, щоб не відбити в нього любов до музики.

«Рік і без того був занадто складним, щоб злитися через таку витівку», – відмітила мама школяра.

Про захоплення Кейла вона розповіла в соціальних мережах і отримала хвилю емоційної підтримки від користувачів, які гідно оцінили креатив підлітка. Натхненні прихильники юного діджея навіть запустили збір коштів, метою якого є купівля нового кращого обладнання для нього. На момент публікації новини вже зібрано 249 фунтів стерлінгів. Круто!