Нове звучання треку Go-A «Шум» в реміксі від DJ NANA


Хіт Євробачення у новому звучанні: DJ NANA та Go-A представили офіційний ремікс на трек «Шум».

Напередодні міжнародного конкурсу «Євробачення», який цього року відбудеться у Роттердамі, представники від України, гурт Go-A, запрем’єрили ремікс на свій трек, авторства DJ NANA. У новому саунді пісня набула мінімалізму та якісного біту.

DJ NANA згадує, що вперше почула Go-A під час Національного відбору на конкурс і відразу відмітила унікальне звучання колективу.


«Мені подобається відкривати для себе молодих виконавців, які мають своє музичне обличчя і, більше того, працюють у сегменті етно- електро- фолк»– ділиться DJ NANA. – «Колективів із таким оригінальним переплетенням жанрів у нас небагато. Тому, почувши музику Go-A, я одразу звернула на них увагу, з’явилася ідея зробити щось разом».


Версія треку «Шум» для Євробачення

Над реміксом з DJ NANA також працював відомий аранжувальник Сергій Ранов під керівництвом саунд-продюсера Руслана Квінти. У розборі композиції брав участь Артем Єфімов, який є автором оригінального аранжування композиції «Шум».

«Завжди цікаво спостерігати за тим,  якою бачать нашу творчість. У Нани цікаве та незвичайне прочитання. Сподіваємося, що ми дочекаємося моменту, коли нам дозволять нарешті зібратись на танцполах. Мені здається, саме там наш  ремікс максимально зможе розкрити свій потенціал»– коментує гурт Go-A.

DJ NANA додала, що у колаборації з групою вважала своїм головним завданням привнести нове звучання треку, але при цьому зберегти його самобутність: «У роботі над треком для мене було важливо додати свій концепт, характер і звучання, зберігши стилістику гурта. Музика Go-A відображає нашу культуру і несе її у світ. Я була дуже рада доторкнутися до творчості такого цікавого, самобутнього колективу та їх композиції».

Послухати Go-A – 
«Shum» (DJ NANA Remix) можна нижче:Поділіться новиною з друзями!