Swedish House Mafia випустила новий трек «It Gets Better»

Легендарне тріо Swedish House Mafia знову в строю! Шведи випустили новий трек «It Gets Better» – через вісім років після оголошення офіційного розпаду в 2013 році.
«It Gets Better» – перший сингл з майбутнього дебютного альбому Swedish House Mafia. Платівка отримала назву «Paradise Again» і побачить світ вже цього року.

Новинка від хлопців вийшла 15 липня на авторитетному музичному лейблі Republic Records. Трек також отримав кліп, режисером якого виступив Alexander Wessely.
«Перш за все, ми сумували один за одним, потім сумували за фанатами і хотіли тусити разом. І зараз у нас найкращі два роки. Ми робили дивовижні речі», – розповів Sebastian Ingrosso.

Послухати та оцінити новий сингл від Swedish House Mafia можна на всіх популярних музичних платформах світу.
Новини KISS FM: ще більше цікавого
24.06.2026
89
Хаус-гуру DJ Lutique святкує День народження!
19.06.2026
210
"Богиня хардкору" Miss K8 святкує День народження
17.06.2026
277
DJ LUTIQUE та Xsonatix випустили спільний Indie Dance трек "Ah-Ah"
16.06.2026
172
Мартін Гаррікс натякає на колаборацію з Мадонною: що відомо про трек «Bizarre»
12.06.2026
251
Подорож у часі з 2K DJ та Seraphyre
10.06.2026
165
День народження святкує Артем Ткаченко — серце та драйв гурту PROBASS ∆ HARDI!
09.06.2026
246
Mahmut Orhan підірвав соцмережі сетом у рідному селі
08.06.2026
211
Королева українського трансу: DJ Anna Lee відсвяткувала День народження!
02.06.2026
284
День народження абсолютної легенди KISS FM — Іри Чемпіон!
29.05.2026
365
Y:K & MalYar випускають “Loud Enough”