Як вибрати меблі для кухні: поради новачку

Сучасні меблі вражають різноманіттям стилів, розмірів, дизайнів, оригінальних конструкцій. Найкращим рішенням облаштування власного дому були і залишаються повноцінні набори, які дозволяють в одному напрямку оформити кімнату.На думку стилістів МебельОк незамінним в інтер’єрі є комплект для кухні, адже саме в цій кімнаті збирається вся родина кожного дня. На віртуальній вітрині онлайн салону в асортименті представлені прямі кухні, Г-образні та острівні набори. Звісно, якщо приміщення велике, то й вибирати меблі набагато простіше. Що ж робити,  якщо кухня не вражає своїми розмірами?

Рекомендації стилістів

На думку професіоналів, пряма кухня – це правильне рішення для власників не тільки малогабаритних квартир, а й великих будинків. Даний тип меблів зазвичай розміщуються під однією стінкою, рідше паралельно під різними стінами.

Безсумнівно, кожен гарнітур прекрасний по своєму. Однак тільки грамотно вибраний комплект відповідних розмірів та високої якості задовольнить всі потреби. Для отримання задоволення від покупки майстри рекомендують:
  • Визначити розмір комплекту, вимірявши площу приміщення. Врахувати рекомендується всі об’єкти, які є та будуть в кухні. Виміри варто зробити по підлозі та по стелі, щоб упевнитися в правильності отриманих результатів.
  • Визначити стиль гарнітуру. Самими полярними напрямками є класика, хай-тек, кантрі та модерн, які вирізняються деталями та елементами. Так, наприклад, хай-тек – це поєднання мінімалізму та функціональності,  кантрі – природності та натуральності, модерн – яскравих кольорів та плавності ліній. Завжди популярним та актуальним залишається класичний стиль, в якому немає жодної зайвої деталі.
  • Підібрати дизайн. Для невеликих приміщень краще всього підходять набори в світлих тонах. Розкішно виглядає комбінація насиченого та пастельного кольору. Дизайн меблів повинен відповідати загальному інтер’єру кімнати та бути з нею єдиним цілим.
  • Розглянути наповнення. Кожен гарнітур – це комплект із шаф, полиць, шухляд, тумб. Самими місткими вважаються шафи, глибина яких перевищує 60 сантиметрів. А при достатній висоті стель вигідно встановлювати шафи-колони, в які ідеально вписується побутова техніка. Наповнення підбирають індивідуально в залежності від потрібностей. Сучасні моделі продумані до останнього гвинтика, а тому вирізняються практичністю та зручністю.
  • Вивчити характеристики. Як правило, комплекти для кухні виготовляють із ДСП, МДФ чи деревини. Самим бюджетним варіантом являється ДСП. Однак саме меблі із МДФ користуються найбільшим попитом, адже вони відповідають санітарним нормам, міцні, витривалі та довговічні.
  •  
Професіонали mebelok рекомендують виважено підходити до вибору кухонного гарнітуру. Лінійна стінка – прекрасний варіант меблів для облаштування кімнати. Не варто при виборі керуватися тільки низькою вартістю комплекту. Доцільно вивчити різні характеристики і тільки тоді зробити свій вибір.

Партнерський матеріал