Мирон Маркевич проаналізував останні матчі збірної України та розповів про її головні проблеми

Мирон Маркевич проаналізував останні матчі збірної України та розповів про її головні проблеми
02.07.2023
3091
Колишній наставник Дніпра та Металіста Мирон Маркевич назвав позиції, на яких існують проблеми у збірній України. Він прокоментував останні матчі синьо-жовтих і розповів, чому, на його думку, перемоги даються все складніше.

Нагадуємо, що після повномасштабного вторгнення збірна з футболу стабільністю не тішить. Багато матчів проти суперників середнього рівня проходять із мінімальним результатом, існує проблема гольової реалізації. Те, що вболівальники розчаровані рівнем збірної простежується в тому, що навіть ставок на перемогу синьо-жовтих роблять менше або використовують фриспіни з Vbet Україна, щоб не втратити фінанси. Букмекери також оцінюють нинішній стан збірної не дуже позитивно: коефіцієнти дають дуже скромні. Приєднуються до такої думки вітчизняні футбольні експерти. І Мирон Богданович далеко не виняток із цього списку.

Що ж сказав Мирон Маркевич про збірну?

Насамперед Мирон Богданович поскаржився на внутрішній чемпіонат, у якому немає жодного футболіста, який став би відкриттям сезону-2022/2023. Маркевич не розуміє, де збірна України має шукати заміну своїм ветеранам команди.

Також він зазначив, що у збірній досить багато вікових гравців, які вже виходять із оптимальних спортивних кондицій. А от талановитої молоді, яка б могла скласти конкуренцію футболістам основи, досить мало. У заявці збірної України на позиції опорника грають лише два футболісти – Тарас Степаненко та Сергій Сидорчук.

Проте обидва вже дещо вікові футболісти. Тарасові у жовтні виповниться 34 роки, а Сергієві буде у травні тридцять два.
Щодо позиції нападника грають лише два футболісти – Артем Довбик та Роман Яремчук. Сьогодні у Яремчука серйозна криза. Роман уже давно не може забити, ні у збірній, ні у бельгійському Брюгге. Також Мирон Богданович прокоментував, як на збірну впливає відсутність головного тренера. На його думку, цей факт деморалізує футболістів та заважає награвати оптимальну ігрову схему.

Ще однією великою помилкою він вважає недооцінку суперників, яка є характерною для багатьох футболістів збірної. Маркевич зазначив, що синьо-жовті набагато краще грають із зірковими командами, ніж із середніми. Тому вони часто втрачають очки, там де мають здобувати перемогу. І доки збірну не очолить досвідчений фахівець, який почне наводити порядки, поліпшення не передбачається.

Партнерський матеріал