Масштабта виставка електроніки та розваг CEE 2019Зустрічайте у перший уікенд квітня наймасштабнішу в Україні виставку електроніки, рішень для дому та бізнесу, товарів та іграшок для дітей - CEE 2019.

 
XII виставка СЕЕ відбудеться у дві фази:
 
Перша фаза - 6-7 квітня -  показ і тестування продукції та рішень для бізнесу та системної інтеграції, консумерської електроніки; комп’ютерних і консольних ігор; техніки для дому, унікального та величезного асортименту товарів та іграшок для дітей.
 
Під час другої фази - 12-14 квітня - на відвідувачів чекатиме ще більша територія геймінгу та кіберспорту з іграми та турнірами. Гравці зможуть протестувати новітні обладнані ігрові місця, кокпіти, VR-шоломи, ігрові та не лише ігрові монітори та ноутбуки, смартфони, консолі, периферію, 3D друк, а також найкращі аксесуари. Гості до того ж матимуть нагоду ознайомитися наживо з моделями електротранспорту і гібридними авто, отримати консультації лідерів автопрому.
 
ПІд час обох періодів на відвідувачів чекає багато цікавого - численні конкурси та призи, нові товари та розваги, корисні та ефективні рішення для побуту та бізнесу.
Ознайомитись з поточним переліком учасників, отримати більше інформації про виставку, а також придбати квитки можна за посиланням та у Twitter.