У Києві покажуть 1000 ретроавтівок серед літаківНайбільший технічний фестиваль України Old Car Land повертається на свій улюблений майданчик – у Державний музей авіації імені. О. К. Антонова (вул. Медова, 1).
9-12 травня тисяча ексклюзивних ретро авто розмістяться серед сотень літаків та дивуватимуть відвідувачів своєю красою.
 
На фестивалі будуть представлені експонати з України та інших держав – від велосипедів і цивільних авто до важкої військової та залізничної техніки. Найстарішим автомобілям-учасникам – понад 100 років і багато з них збережені в єдиному екземплярі. Не обійдеться і без ралі на старовинних автомобілях та конкурсу елеганції – коли власники машин переодягаються у вбрання епохи випуску авто. 
Цього разу фестиваль святкує круглу дату – він відбудеться вдесяте. З цього приводу на Old Car Land підготували спеціальну експозицію із дев’яти машин, які отримали Гран-прі у попередні роки. Серед  них: перша масова модель у світі Ford T 1909 року, Buick Town Car 1924 року,  ЗіС-110 1946 року,  Mercedes-Benz 190 SL 1958  року та інші.
 
Також на фестивалі покажуть чимало моделей 60-80-х років виробництва, які раніше не були на подібних заходах. Це – Opel, Alfa Romeo, Ford та інші. Крім цього, привезуть автомобілі, які неможливо зустріти на вулицях — Oldsmobile, Buick, Chevrolet, Cadillac, Maserati, Rolls-Royce, Mercedes-Benz, представницькі ЗіЛ і ГАЗ.

Традиційно на Old Car Land відбуватимуться шоу дрифту на автівках, працюватимуть ресторанні зони. Крім того буде безліч розважальних дитячих зон: діятиме зал ігрових автоматів 80-х років, проходитимуть змагання на педальних машинках.

Що нового на фестивалі?
 
Одноденна виставка військової техніки до Дня пам’яті
У перший день фестивалю, 9 травня, діятиме виставка військової техніки часів Другої світової війни. Тут можна буде зустріти легендарний радянський танк Т-34, вантажівки ЗиС-5, ГАЗ АА, ГАЗ 67 Б, американські Dodge 3/4, Studebaker, Willys MВ, німецькі моделі Opel Blitz, BMW R12.
 
Спеціальна зона брендів-ювелярів
Цього року ювілей святкує не лише Old Car Land. Opel відзначає 120-річчя, а Bentley та Citroen – 100-річчя. Бренди-ювіляри покажуть власні найбільш знакові моделі, а також ті, які дали технологічний поштовх для галузі автовиробництва в цілому.
 
Спеціальна виставка автобусів
«Вулиця Ніцци» — нова креативна локація Old Car Land. Тут  представлять експозицію іноземних автобусів — Saviem, MAN,  Ikarus, Mercedes-Benz, Bluebird, найстаріші та найновіші ЛАЗи, старовинні ЗіСи, масовий ПАЗ.
 
Експозиція рідкісних велосипедів
У найбільшому вертольоті у світі Мі-26 розміститься експозиція ретропедальних. Тут на власні очі можна буде побачити, що фраза «Не вигадуй велосипед» немає нічого спільного з реальністю. Адже трансформації, яких за останні 100 років набула рама, вага та механізми велосипедів дійсно вражають!
 
Можливість придбати ретроавто
Радісна новина для колекціонерів — на фестивалі можна буде не тільки дивитися на авто, а й придбати собі найбільш уподобану модель! На локації «АвтоМотоПродаж» продаватимуть старовинну техніку – від раритетних мотоциклів до рідкісних моделей автомобілів.

Придбати квитки можна тут.