Наслідки всесвітньо відомого фестивалю Burning ManНевадська філія Бюро землеустрою (BLM) направила пропозицію на 372 сторінки, на якій розглядаються потенційні "екологічні, соціальні та економічні наслідки" всесвітньо відомого фестивалю Burning Man.


BLM, який керує пустелею Black Rock, де щорічний фест відбувається з 1990 року, неймовірно здивувала організаторів фестивалю адже пропозиція була надіслана їм після того, як вони подали свій запит на новий 10-річний дозвіл для проведення заходу.
 

Двотомний проект Звіту про вплив на навколишнє середовище, що був представлений BLM, вимагає капітального ремонту устаткування та загальної роботи фестивалю. Ці зміни стосуються накопичення сміття, забруднення повітря, безпеки мігруючих птахів та багато іншого.

Однією з дуже вражаючих пропозицій, включених до твердження Звіту, є будівництво 10-мильної, бетонної стіни огорожі по периметру Black Rock City. На думку організації це зменшить ризик несподіваного в'їзду автомобіля на територію, підвищить безпеку та запобігатиме розповсюдженню звуку та побутових відходів вітром.