Новий контролер Pioneer DDJ-200: для стрімінгу та діджеїнгу на смартфоніDDJ-200 це пристрій для тих, хто цікавиться діджєїнгом і хоче знайти простий у використанні апарат. У нього не тільки вбудовані навчальні посібники - він ще і сумісний з декількома стрімінг-сервісами і може працювати від смартфона, планшета або ноутбука, що робить його абсолютно «народним» продуктом.
 
Налаштування DDJ-200 елементарне. Він може підключитися до будь-якої кількості пристроїв для потокової передачі музики, сумісний з iOS і Android, підтримує Bluetooth, працює з медіатекою iTunes, і через спеціальні додатки (djay, edjing Mix, rekordbox, WeDJ) може підключатися до платних сервісів Spotify Premium, Deezer, Beatport LINK та SoundCloud Go +.
 
Одне зі згаданих вище додатків, WeDJ це продукт Pioneer DJ для мобільного діджеїнгу, так що його використання має ряд переваг перед іншими. Наприклад, якщо ви використовуєте WeDJ на iPhone разом з DDJ-200, то вам не доведеться платити за додаткові фішки, наприклад, ефекти.