Nicky Romero, Kygo, David Guetta виступлять на триб'ют-концерті AviciiНайвідоміші електронні музиканти візьмуть участь у триб'ют-концерті Avicii, який відбудеться 5 грудня в Стокгольмі. Його учасники виконають головні хіти діджея і композитора, який пішов з життя навесні 2018 року. 

Шоу відбудеться на стадіоні Friends Arena, його учасники - Nicky Romero, Kygo, Laidback Luke, Dimitri Vegas & Like Mike, David Guetta, а також Aloe Blacc, Rita Ora, Adam Lambert та інші зірки. 

Видовище буде супроводжувати оркестр з 30 музикантів.

Повна назва концерту - "Avicii Tribute Concert for Mental Health Awareness": весь прибуток від продажу квитків буде направлений ​​до благодійних організацій, які займаються питаннями підтримки психічного здоров'я і запобігання суїциду. 

За словами батька Авічі Класа Берглінга, таким чином музиканти виконають мрію діджея виступити з "великим живим колективом" і дадуть шанувальникам шанс почути його музику у новому звучанні.

Нагадаємо, Avicii
19 жовтня 2012-го року очолив фестиваль на честь десятиріччя KISS FM. Ми з великою шаною та щирістю пригадуємо свято, яке ми провели разом з легендарним артистом.
 

Зазначимо, майже за місяць до "Avicii Tribute Concert for Mental Health Awareness" українці зможуть особисто побачити та почути Nicky Romero, що є хедлайнером грандіозного святкування XVII Дня Народження KISS FM