У Латвії влаштують власний «балтійський Burning Man»Burning Man, який зазвичай збирає 70 тис. учасників в пустелі американського штату Невада, в цьому році (вперше з 1986 року) не відбудеться через пандемію коронавіруса Covid-19. Проте, латиші вирішили відтворити улюблений фестиваль у себе в країні.

 
Захід під назвою Amber Burn, в основі якого лежить концепція свободи і неприборканого самовираження, відбудеться з 28 по 30 серпня в Балтії, про це повідомляє видання LRT. Місце проведення поки тримається в секреті: організатори розкриють його за тиждень до події.
 
У минулому році в Латвії вже відбувся подібний фестиваль - Baltic Burn, на який з'їхалися люди з Австралії, Ізраїлю, Японії, США, Мексики та інших країн.
 
«Ми створили чарівну атмосферу, схожу на Burning Man, яка була заснована на самовираженні, креативності і простого людського зв'язку», - говорить Еріка Кіеле, організатор Amber Burn. І додає, що захід буде некомерційним, пройде без спонсорів і запропонує кожному учаснику стати співорганізатором.
 
«Краса фестивалю полягає в тому, що ти ніколи не знаєш, як все буде виглядати в підсумку. Кожен учасник привносить частинку себе, встановлює тематичні табори, створює інсталяції, організовує перформанси або працює волонтером», - розповідає голова фестивалю Amber Burn Повилас Германавічус. Він вважає, що головна особливість заходів, організованих його співтовариством, в почутті спільності.
 
Через обмежену кількість бажаючих потрапити на Amber Burn перед покупкою квитків необхідно пройти реєстрацію. Більше інформації на сторінці заходу у Facebook.