Зняли фільм про Burning ManНезабаром світ побачить новий документальний фільм про Burning Man названий «Art on Fire». Картина створена силами глав культового фестивалю, на пост режисера заангажований документаліст з Південної Африки - Джеральд Фокс, лауреат безлічі кінооглядів, який створив такі фільми як «Білл Віола: шлях до собору Св. Павла», «Наталя: Сили Природи» і ін.
 
«Наш фільм про створення фестивалю, проливає світло на те, чиїми руками робиться Burning Man. Картина також розповість як то, що ми створюємо, щорічно змінює життя людей по всьому світу. Ми глибоко переконані, що наше дітище є новим видом мистецтва, що запалює в очах людей вогонь любові до життя» - кажуть творці.
 
Burning Man - це фестиваль музики і сучасних видів мистецтва, який проводиться щорічно в пустелі Black Rock неподалік від Лас-Вегаса (штат Невада). Його витоки беруть початок в 1986 році, саме тоді компанія друзів створила вечірку на одному з пляжів Сан-Франциско (через кілька років фестиваль переїхав в Вегас), кульмінацією якої стала церемонія спалення дерев'яної фігури людини, яка уособлювала тоді прощання з власними страхами.
Зараз Burning Man один з найбільших фестивалів світу збирає під своїми крилами 80 тисяч чоловік. Він починається в останній понеділок серпня о 00:01 і триває вісім днів. Фінальний день припадає на День Праці, офіційне свято, яке щорічно відзначається в США. Кульмінація Burning Man відбувається у суботу після заходу сонця, коли спалюють величезну дерев'яну статую людини.

В цьому році, в зв'язку з пандемією COVID-19, було оголошено про перенесення Burning Man на 2021 рік, проте творці готують віртуальний сюрприз своїм шанувальникам.