Фестивалів не буде до 2022 року, заявив засновник LollapaloozaОдин із засновників всесвітньо відомого музичного фестивалю Lollapalooza Майк Гайгер в інтерв'ю Bob Lefetz Podcast висловив свій невтішний прогноз щодо повернення великих концертних заходів найближчим часом. На думку Майка, масштабні фестивалі та великі концерти відновляться не раніше 2022 року. Це пов'язано з тим, що вони можуть призвести до нових спалахів захворюваності на COVID-19.
 
"На мою думку, фестивалі та масштабні концерти не повернуться аж до 2022 року. - говорить Майк. - Світ занурився в довгий вимушений тайм-аут. Але якщо звернутися до історії, можна побачити, що такі речі вже траплялися і порушували звичне функціонування суспільства. Крім того, мені здається, що наступні півроку будуть для індустрії live-івентів ще складніше, ніж попередні."

Нагадаємо, що з моменту початку карантину, пов'язаного зі світовою пандемією коронавіруса COVID-19, усі великі музичні фестивалі були скасовані або перенесені на більш пізні терміни.