Вперше у Києві - Kyiv Cabrio Session - автомобільно-танцювальний фестиваль кабріолетів під відкритим небом5 вересня у Києві вперше відбудеться Kyiv Сabrio Session - автомобільно-танцювальний фестиваль кабріолетів під відкритим небом.
 

Хто буде хедлайнерами фестивалю? Безумовно, одні з найкращих резидентів найтанцювальнішої радіостанції країни KISS FM.
Незабаром, буде представлений лайнап фестивалю, слідкуйте за новинами!
 

Kyiv Сabrio Session пройде у два етапи: день - масштабний парад Cabrio, розташований на центральній вулиці столиці, і ніч - Cabrio Dance Night - безпечна танцювальна вечірка під відкритим небом на парковці ТРЦ Атмосфера, де сотня кабріолетів розташується у вигляді величезного кола, в центрі якого буде головна сцена, освітлена світлом автомобільних фар.

Діджейський сет буде транслюватися у прямому ефірі KISS FM UKRAINE, яка гарантує чотири години якісного саунду - гостям буде достатньо налаштувати радіоприймачі на частоті 106,5 FM (Київ).

Шоу буде наповнено художнім видовищем на одному із величезних екранів країни!


За правилами фестивалю, згідно з нормами карантину, відвідувачі зможуть танцювати лише біля свого авто, дотримуючись соціальної  дистанції, а також робити замовлення у віддаленому барі, яке будуть доставляти спеціальною службою.

Маршрут Kyiv Сabrio Session організатори оголосять вже у кінці серпня, як і лайнап Cabrio Dance Night.


Участь кабриолету в автопробігу Cabrio Parade безкоштовне.

Вартість білета на Cabrio Dance Night стартує від 1000 грн.  У вартість включено доступ для всіх пасажирів кабріолета, кількість пасажирів не обмежена.
 

Більше інформації у Facebook, на сторінці заходу.