З 1 жовтня Facebook обмежить лайвстріми діджеїв1 жовтня наберуть чинності нові правила користування соціальною мережею Facebook, які торкнуться публікації музичного контенту. Що фактично означає припинення діджейських онлайн-трансляцій в цій соцмережі.

 
В оновленому списку правил з'явився окремий розділ, присвячений саме музичному контенту. У ньому, зокрема, сказано, що використання відео для «слухацького досвіду» як особистого, так і зі своїми друзями, в будь-яких продуктах корпорації (Facebook, Messenger, Instagram і ін.) буде блокуватися, якщо користувач не є правовласником контенту або у нього немає згоди власника авторських прав. Соцмережа залишає за собою право видалити сторінку, особистий профіль або групу за порушення цих правил. Правила поширюються і на онлайн-трансляції.
 
У правилах вказані різні приклади забороненого використання музичних відео, але загальний посил зрозумілий: Facebook призначений для спілкування з друзями і сім'єю, а не для розшарювання музики (якщо це, в окремих випадках, не стосується власників авторських прав).
 
У діджеїв залишаються дві можливості стрімити: безкоштовний YouTube і Mixcloud Live, за користування яким стягується щомісячна плата. Правда, у випадку з YouTube, який монетизує контент, захищений авторським правом, будь-який лайвстрім все ще може бути зупинений або заблокований.